Date Lieu Contact Statut
31/08/2019 ORGON (13) GARCIA Bernard qualification
31/08/2019 ORGON (13) VILLET Jérôme qualification
31/08/2019 ORGON (13) GLAIZE Mathieu qualification
31/08/2019 ORGON (13) THIEBAUT Gérald qualification
28/09/2019 GRASSOUETTES (47) PICA Carlos qualification
28/09/2019 GRASSOUETTES (47) PAUQUET Philippe qualification
28/09/2019 MONTIGNY (28) MORVAN Xavier qualification
28/09/2019 MONTIGNY (28) BAGAGE Jean Michel qualification
28/09/2019 MONTIGNY (28) SALLES Joel qualification
06/10/2019 MARENNES (17) GARLOPEAU Michel qualification
06/10/2019 MARENNES (17) FOURMAUX Pascal qualification
06/10/2019 MARENNES (17) ORHAN Antoine qualification
06/10/2019 MARENNES (17) BARON Alex qualification
06/10/2019 MARENNES (17) BRITEAU Benjamin qualification
06/10/2019 MARENNES (17) GABORIEAU Alain qualification
20/10/2019 PIROT (03) DEFROCOURT Olivier victoire à la finale 2019
01/11/2019 ST ETIENNE CANTALES (15) LETSCHER Mickaël qualification
01/11/2019 ST ETIENNE CANTALES (15) BRESSAC Antoine qualification
01/11/2019 ST ETIENNE CANTALES (15) VERBRUGGHE Thomas qualification
10/11/2019 MONTIGNY (28) GALEGO Manuel qualification
10/11/2019 MONTIGNY (28) LAILLIER Daniel qualification
10/11/2019 MONTIGNY (28) NOIRET Hervé qualification
30/11/2019 COMPIEGNE (80) YUNG Guy qualification
30/11/2019 COMPIEGNE (80) LENAERT Loïc qualification
30/11/2019 COMPIEGNE (80) DURONSOY Valentin qualification
30/11/2019 COMPIEGNE (80) DOMERGUE J, Dany qualification
30/11/2019 COMPIEGNE (80) GALLOUX Cyril qualification
08/12/2019 PRECY (60) SAUSSOIS Jean Luc qualification
08/12/2019 PRECY (60) HECQUET Yoann qualification
08/12/2019 PRECY (60) CANSIER frederic qualification
08/03/2020 ISTRES (13) BUTAVAND Franck qualification
08/03/2020 ISTRES (13) JOINES Neil qualification
02/08/2020 DOUY (28) SCHRICKE Sylvere qualification
02/08/2020 DOUY (28) BLOT Patrick qualification
19/07/2020 SEDAN (08) SCHALLENBERGH Freddy qualification
19/07/2020 SEDAN (08) RENARD Daniel qualification
19/07/2020 SEDAN (08) MEERT Mikael qualification
19/07/2020 SEDAN (08) RENARD Marc qualification
19/07/2020 SEDAN (08) CATHELIN Christophe qualification
19/07/2020 SEDAN (08) RAYMOND Thomas qualification
28/06/2020 SAINT LEU (60) MOUFFLET Benjamin qualification
28/06/2020 SAINT LEU (60) LEFEVRE Valentin qualification
28/06/2020 SAINT LEU (60) CANUET Christian qualification
28/06/2020 FREGENEUIL (16) LAFFORT Serge qualification
28/06/2020 FREGENEUIL (16) MARTIN Greg qualification
28/06/2020 FREGENEUIL (16) MARCOUILLER Anthony qualification
26/07/2020 FREGENEUIL (16) KAPPELMAN  Michael qualification
26/07/2020 FREGENEUIL (16) AUGERAUD Claude qualification
26/07/2020 FREGENEUIL (16) GELINAUD Renaud qualification
26/07/2020 FREGENEUIL (16) BEAUVILAIN Daniel qualification
26/07/2020 FREGENEUIL (16) WILLMOT Steve qualification
16/08/2020 FREGENEUIL (16) GARREAUD Dominique qualification
16/08/2020 FREGENEUIL (16) AROSKO Sebastien qualification
16/08/2020 FREGENEUIL (16) LESCARRET Christophe qualification
16/08/2020 FREGENEUIL (16) ZUNINO Jessy qualification
23/08/2020 CLOYES (28) BOQUEL Dany qualification
23/08/2020 CLOYES (28) RINGUEDE Luc qualification
23/08/2020 CLOYES (28) LACOMME Daniel qualification
23/08/2020 CLOYES (28) QUONIOU Jean pierre qualification
23/08/2020 AYRON (86) PINEAU Bernard qualification
23/08/2020 AYRON (86) FLORIMOND Jean qualification
23/08/2020 AYRON (86) GEANTY Mathieu qualification
27/06/2020 DOMPIERRE SUR CHARENTE (17) BORDAS Lionel qualification
27/06/2020 DOMPIERRE SUR CHARENTE (17) DAUNAS Olivier qualification
27/06/2020 DOMPIERRE SUR CHARENTE (17) MARIE Thiery qualification
08/08/2020 ARQUES (62) TANGE Francois qualification
08/08/2020 ARQUES (62) DAUSSAINT Louis qualification
08/08/2020 ARQUES (62) GRIVES Thomas qualification
16/08/2020 ARGANCY (57) KOHN Hervé qualification
16/08/2020 ARGANCY (57) HEIT Sebastien qualification
16/08/2020 ARGANCY (57) GUILLERME Frederic qualification
16/08/2020 ARGANCY (57) NICOLLE Regis qualification
16/08/2020 ARGANCY (57) COLSON Olivier qualification
16/08/2020 ARGANCY (57) ALBA CAMUS Richard qualification
16/08/2020 ARGANCY (57) JOSIS Daniel qualification
16/08/2020 ARGANCY (57) LAURENT Quentin qualification
16/08/2020 ARGANCY (57) GIOUAGNOLI Marc qualification
25/07/2020 MARENNES (17) MATHIEUX Olivier qualification
25/07/2020 MARENNES (17) MARCOUILLER Jean Pierre qualification
25/07/2020 MARENNES (17) NAUD Alain qualification
25/07/2020 MARENNES (17) LEROUX Julien qualification
25/07/2020 MARENNES (17) DUFRENOY Christophe qualification
25/07/2020 MARENNES (17) GODRIE Roamin qualification
25/07/2020 MARENNES (17) GODRIE Mickael qualification
22/08/2020 ARROU (28) CHENAIS Coralie qualification
22/08/2020 ARROU (28) SIFFELET David qualification
22/08/2020 ARROU (28) DELORME Yannick qualification
22/08/2020 ARROU (28) ROY Philippe qualification
22/08/2020 ARROU (28) CHENAIS Gilles qualification
05/09/2020 SAINT MAUR DES FOSSES (94) DESALME Pascal qualification
05/09/2020 SAINT MAUR DES FOSSES (94) PONTANA Joeffrey qualification
05/09/2020 SAINT MAUR DES FOSSES (94) FRANCOIS Fabrice qualification
12/09/2020 ANZEME (23) AUJON Patrick qualification
12/09/2020 ANZEME (23) POGODA Jean Michel qualification
12/09/2020 ANZEME (23) CHABENOIT Eric qualification
13/09/2020 ANZEME (23) BREGEAT Guillaume qualification
13/09/2020 ANZEME (23) CHASSAGNE Mathieu qualification
13/09/2020 ANZEME (23) DOUDET Lionel qualification
13/09/2020 ANZEME (23) AUDOUARD COMBE Fabien qualification
02/08/2020 PLOERMEL (56) HOUSSAIS Yoann qualification
02/08/2020 PLOERMEL (56) CASTIGLIONETI Tony qualification
02/08/2020 PLOERMEL (56) DELAUNAY Ludovic qualification
19/09/2020 MARGON (28) LECHALARD Christopher qualification
19/09/2020 MARGON (28) GRAS Gregory qualification
19/09/2020 MARGON (28) BUSSON Bernard qualification
19/09/2020 MARGON (28) COURTELLEMONT Baptiste qualification
20/09/2020 MARGON (28) GONZALEZ Theo qualification
20/09/2020 MARGON (28) MIERLOT Frederic qualification
20/09/2020 MARGON (28) PLUVIAUX Daniel qualification
20/09/2020 MARGON (28) MAURICE Thierry qualification
    GOUPIL Anthony Invitation
19/09/2020 ARQUES (62) LEFEBVRE Pierre qualification
19/09/2020 ARQUES (62) MORTIER Pascal qualification
29/08/2020 BELLEFONDS (86) WILLIOT Thierry qualification
29/08/2020 BELLEFONDS (86) GUILLEMINAUD Patrick qualification
06/09/2020 SAINT OMER (62) HUART Jocelyn qualification
06/09/2020 SAINT OMER (62) CROKAERT Aloïs qualification
06/09/2020 SAINT OMER (62) ADAMSKI Denis qualification
06/09/2020 SAINT OMER (62) RADOVIC Robert qualification
05/09/2020   GRUYER Maxime Invitation
05/09/2020 PIROT (03) THEAUDIN Thierry qualification
05/09/2020 PIROT (03) TRAINEL Jonathan qualification
05/09/2020 PIROT (03) DARCON Franck qualification
05/09/2020 PIROT (03) GAUTHEROT Julien qualification
05/09/2020 PIROT (03) ETAY Philippe qualification
05/09/2020 PIROT (03) ADAMOVIC Gregory qualification
06/09/2020 PIROT (03) LEPORY Romulad qualification
06/09/2020 PIROT (03) REGOURD Gilles qualification
06/09/2020 PIROT (03) QUERNEC Jean Luc qualification
06/09/2020 PIROT (03) GIELZYNSKI Olivier qualification
06/09/2020 PIROT (03) LACHAUX Serge qualification
06/09/2020 PIROT (03) MELIANIE Jean Marc qualification